PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39088}

Oko

Gin gwai
6,5 5 226
ocen
6,5 10 1 5226
5,7 3
oceny krytyków
Oko
powrót do forum filmu Oko

Film porażka...
Kilka scen strasznych, ale to i tak nie znaczy, że film dobry.
Naprawde dno. ;]

wiola940

Eeee, nie przesadzaj, film był spoko, to nie Kieślowski, ale rozrywka przednia!!!

wiola940

Sorry,ale właśnie po takich wypowiedziach poznaje się dzieci neo.Dla nich istnieją tylko dwie oceny:dno albo genialny,a każdy film,który im się nie spodoba zostaje natychmiast nazwany "najgorszym filmem jaki widziałem/widziałam".I oczywiście każdy kto oczekuje od ich wypowiedzi jakichś konkretów,srodze się zawiedzie.

Grendel

Ej nie.
Masz coś z głową, jeśli wydaje ci się, że jestem dzieckiem Neostrady.
To, że wyraziłam swoje zdanie, a ty masz inne na ten temat, to nie znaczy, że już muszę być dzieckiem XXI wieku.
No proszę Cię...
Lubie dobre filmy, ale tego zdania co napisałam o `The Eye` nie zmienię.
I praw takie porady do innych a nie do mnie. ;]
Nie znasz-oceniasz.
To świadczy niestety o Tobie.

wiola940

A film który ma pełno scen strasznych to odrazu jest dobry?:P Takie ocenianie to gówno nie ocenianie;]
Mi tam sie spodobało akurat... Dość ciekawy pomysł na film, ogląda sie ciekawie. Klimat horroru jak to w azjatyckich produkcjach bardzo dobry, nastrojowa muzyczka i wreszcie coś, gdzie nie straszy długowłosa dziewczynka;] Bardzo denerwuje tylko zakończenie filmu... Ale i tak wielki +;]

barnaba

No to widzicie.
Każdy ma swoje zdanie... ^^
I ocenia jak to mu się podoba.
Ale nie, żeby od razu kogoś wyzywać za inne poglądy.
=/

Aha, i nie mówię, że jak ma dużo scen strasznych to jest dobry.
Jeśli gatunkowo jest horrorem, to musi coś tam w sobie mieć, prawda?
Te niestety niezbyt [moim zdaniem!]
I prosze się nie czepiać o moją wypowiedź łaskawie. ;]

wiola940

owszem ma i przerażajacy juz jest sam fakt że po przeszczepie biorca zaczyna żyć zyciem dawcy wiem wiem to dziwne z naukowego punktu widzenia nie do wytłumaczenia ale takie przypadki sie czesto zdarzają

wiola940

nie mam zamiaru się czepiać, ale chciałabym się dowiedzieć CO KONKRETNIE jest w tym filmie słabego (wg ciebie). nie oglądałam go jeszcze i zamierzam to zrobić dzisiaj, ale zawsze mam ochotę poznać opinie innych (szczególnie te negatywne;).
więc jeśli potrafisz skonkretyzować, co w tym filmie było takiego "dennego", to będę wdzięczna:)

wiola940

Film moim zdaniem nie był zły - miał kilka fajnych, strasznych scen i spoko fabułę. Jednak zawiodłam się na nim jako na horrorze, słyszałam o tym filmie, że jest naprawdę straszny i w ogóle a wcale tak nie jest. Więc ogólnie - film niezły ale nie jako horror. Fajna fabuła ale mnie w żadnym stopniu nie przestraszył (jedynie jedna z pierwszych scen kiedy Mun już trochę widzi i na korytarzu słyszy głosy - fajna scena:) Pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones