PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39088}

Oko

Gin gwai
6,5 5 226
ocen
6,5 10 1 5226
5,7 3
oceny krytyków
Oko
powrót do forum filmu Oko

ale ten film to taka bajka dla dużych dzieci. Wszystko super, tylko że film jest nad podziw głupi. Taka historyjka nadawałaby się.może co najwyżej na mangę.

ocenił(a) film na 5
Kinokio

True. W sumie scena w windzie fajna była, reszta nic specjalnego. 5/10

ocenił(a) film na 6
ZiD0

Zgadzam się, scena w windzie była najlepsza. To zakończenie z wybuchem na drodze było już takie na siłę, choć z drugiej strony myślałam, że to już koniec jak wracali z tego miasteczka. Wtedy byłoby typowo amerykańskie z happy-endem:P Zawiodłam się troszkę na tym filmie, bo myślałam że będzie lepszy. Choć i tak jest dużo lepszy od amerykańskiego remake'u.

ocenił(a) film na 2
Kinokio

ów dzieło obejrzałem z ciekawości i srogo się zawiodłem. moim zdaniem naprawdę kiepski horror, od totalnej nędzy ratuje go wyłącznie wspomniana wyżej scena w windzie, reszta jest do niczego. wije się to niemiłosiernie niczym niesmaczne spaghetti, o jakimkolwiek klimacie nie ma nawet mowy, lezalem przed telewizorem kompletnie znudzony i oczekiwałem rychłego końca. niektóre sceny wcale nie przypominają horroru, prędzej jakis kiepski dramat. 2/10

ocenił(a) film na 6
Tomasz_P

OWE dzieło. Dzieło to ono. Ów może być Tomasz ;P

A film był dobry do połowy. Scena z babcią na korytarzu - bezcenna. Wspomniana scena w windzie. I ostatnia, u kaligrafa. Potem film niespodziewanie zmienił się w "Uwierz w ducha" i w tym klimacie pozostał.

Lekką ręką daję mu 10 gwiazdek za pierwsze pół i 2 za drugie, czyli średnio 6.

ocenił(a) film na 2
Sylvanas

Przygadał kocioł garnkowi. Powinno być owo dzieło. Owe to liczba mnoga niemęskoosobowa. Douczcie się.

ocenił(a) film na 6
Kiedys

Fakt, my bad. Jakoś mi się skojarzyło z przymiotnikami - ładn-e dzieło, mał-e dzieło. Liczebniki podobnie: pierwsz-e dzieło. Na szczęście człowiek uczy sie całe życie, choćby na filmwebie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones