PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39088}

Oko

Gin gwai
6,5 5 228
ocen
6,5 10 1 5228
5,7 3
oceny krytyków
Oko
powrót do forum filmu Oko

Uwaga na windę!!!!

ocenił(a) film na 5

Wczoraj miałam okazję obejrzeć premierę filmu ,,Oko" i szczerze mówiąc bardzo zawiodłam się na tym filmie. Po pierwsze chcę powiedzieć, że film jest najzwyczajniej nudny, kilka scen (raptem 3) jest utrzymanych w klimacie horroru i na tym koniec. Ogólnie reżyser oparł się na mocnych efektach dźwiękowych, które momentami budzą strach. I jeszcze jedna uwaga : to, co najbardziej utkwiło mi w pamięci - od sceny z windą radzę chodzić po schodach, nigdy nie wiadomo, czy ktoś nie jest z nami w kabinie...

aragorn55

no to jestes pierwsza osoba ktora tak skomentowala ten film. Poprostu niektorzy genijuszze powinni sami sobie recenzje pisac. Jak ludzie moge na tak 2 rozne sposoby komentowac filmy. Jeden mowi ze film gowno najgorsze, drugi powie ze film idealny, jeden z lepszych, nie rozumie jak ludzie moga miec tak rozne gusta, a moze raczej nie znaja sie nafilmach. Chyba to wlasnie drugie - Ty jestes jedna z tych osob co kompletnie nie znaja sie na filmach. po horrorze oczekuja film akcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones