PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39088}

Oko

Gin gwai
6,5 5 228
ocen
6,5 10 1 5228
5,7 3
oceny krytyków
Oko
powrót do forum filmu Oko

ale akcje :P TO NIE TE OKO!!! te jest z 2002 a nowe jest z 2008 hehe

ocenił(a) film na 9
Zwariowany_panicz

Ale o co ci chodzi ? W jakim sensie to nie to ???

Zwariowany_panicz

A co Ty na to, że są dwie wersje "Oka"?? Zaskakujące??
Najpierw powstała w 2002 roku w Hongkongu, a teraz (2008) nakręcili amerykańska wersję z Jessicą Albą:D

matipo90

Ach głupis! ZAL.pl

http://oko.filmweb.pl/

ocenił(a) film na 8
Zwariowany_panicz

sam jesteś głupi, to jest prawdziwa wersja horroru azjatyckiego, dobra zresztą a amerykanie zrobili z tego remake z Jessicą Albą, ale kompletnie go spartaczyli

marekpic

Przecież to zwykły głupi prowokator :) albo na tyle tępa osoba, że nie jest w stanie wyobrazić sobie istnienia dwoch filmów o tym samym tytule = P

Pypciu

Poprawka: nie jest w stanie, ale wyobrazić sobie, że ocenia się ten film, który się obejrzalo :P (lol)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Zwariowany_panicz

Kurde, jakiś najazd dzieci z onetu ostatnimi czasy. Żal czytać co pisze kolega z nickiem pisanym literkami z bloga dla 12-latek.

Jimbo_

Ty, śmiercionośny aniele, czy jak cię tam zwą. Nick adekwatny do pedała który siedzi za monitorem. Poziomem reprezentujesz internaute, którego opisał nasz prezydent. Z resztą, pewno po jednym piwie żygasz więc nie reprezentujesz niczego. Dosłownie - niczego. A skoro mam się zniźyć do twojego poziomu, a to też potrafię, ponieważ nie uważam się za organiczoną osobę, to wydaje mi się, że twoja matka łoiła równo wińsko kiedy była brzuchata, bo masz 'lekki' niedowład umysłowy. Mam nadzieję że siedzi w pierdlu, bo naprawdę, takich zwyrodnialców jak ty rodzi się znacznie więcej niż dzieci z zespołem downa.

A teraz, wracając na poziom godny Mojego Ja. Nie potrafisz naprawdę nic lepszego wymyślić, poza tak już przetratym tematem, jakim jest wrzucanie na rodziców? twój intelektualny brodzik w którym taplasz nie pozwala ci na nic bardziej elokwentnego? Uważasz że na tym forum siedzą tylko ludzie twojego pokroju, z tym samym poczuciem humoru? Klozetowym poczuciem humoru? z którego śmieją się tylko ty i twoi starzy? No i twoja babcia na dokładkę ...

Pypciu

Nie ma to jak inteligentna i kulturalna wymiana zdań.

Pypciu

Pypciu do tego mlodego smiecia trzeba pisac W JeGo J3zYk|_| Bo Ci3 nI3 zRoZumIe xD

Zwariowany_panicz

I wesoło znów kroczym naszą błotną drogą.... jak pisał Baudelaire..nie ma to jak pisać o kulturalnym wyrażaniu i kulturze, a później kurwą pojechać...matkę starą suka nazwać...hehe;)Pozdrowienia dla wszystkich użytkowników

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones