PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39088}

Oko

Gin gwai
6,5 5 222
oceny
6,5 10 1 5222
5,7 3
oceny krytyków
Oko
powrót do forum filmu Oko

Sceny u kaligrafa i w windzie to napewno najlepsze momenty tego dennego filmu, poza nimi w ogóle nie jest straszny. Lipa bo jak na rasowy horror przystało powinien wywołwywać mdłości i urwanie dupy. Niechcący udało mi się zauwarzyć, że ten shit śmierdzi całkiem niezłym dramatem, ale to pewnie tylko nieistotny niuans.
Pozdrawiam szanowne gremium ;)

ocenił(a) film na 5
WilQ_filmweb

moment w windzie był najlepszy! Uśmiałam się ja nigdy jak zobaczyłam że to coć co ma pół twarzy lata, super:D

ocenił(a) film na 3
WilQ_filmweb

Zgadzam się, film nie jest straszny. Czy to można nazwać horrorem? Niektóre azjatyckie horrory naprawdę trzymają klimat, a tu tak naprawdę, jak ktoś wyżej zauważył śmierdzi dramatem ;p Tematyka wydaje się ciekawa, ale tak naprawdę jak ktoś jest nastawiony na dobry horror to mocno się zawiedzie bo to nie jest HORROR tylko DRAMAT! i to jeszcze taki kiepski.

użytkownik usunięty
WilQ_filmweb

Dodałbym jeszcze scenę ze szpitala, jak już po operacji, pewnej nocy wychodzi na korytarz za staruszką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones